NaturalnaMedycyna

- Natura Food - szczegółowy program impezy

W dniach 14 - 16 października Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na IV edycję Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD, najważniejszą krajową imprezę dedykowaną żywności ekologicznej i naturalnej. Oficjalnym partnerem targów jest Grupa IFOAM EU, europejska struktura Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Udział w targach potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Są wśród nich: producenci, przetwórcy i dystrybutorzy certyfikowanej żywności ekologicznej, żywności naturalnej, nisko przetworzonej, bezglutenowej i sojowej, sklepy i hurtownie z produktami ekologicznymi, gospodarstwa ekologiczne, producenci marynat, świeżych ziół i przypraw.

Produkty tradycyjne i regionalne będą prezentowane na stoiskach Urzędów Marszałkowskich oraz uczestników Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych Tygiel Smaków. Odbędzie się też prezentacja Smaki Regionalnych Piw w ramach której zaprezentują się lokalne, małe browary proponujące piwa będące alternatywą dla produktów koncernowych.

Targom towarzyszy bogaty program skierowany zarówno do branży jak i do miłośników dobrego smaku. W ramach imprezy będą miały miejsce liczne konferencje, seminaria, warsztaty, laboratoria smaku, konkursy i pokazy kulinarne.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprezy:

14 października (piątek)
 
9.30 – 18.30       Międzynarodowa Konferencja
EKOLOGICZNE PRZETWÓRSTWO ŻYWNOŚCI – POPRAWA JAKOŚCI ORAZ OCHRONA ŚRODOWISKA
organizator:         IFOAM EU Group
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 3
 
9.30 – 16.30         Konkurs kulinarny dla uczniów szkól gastronomicznych TRADYCYJNE SMAKI REGIONU
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
10.00 – 11.30       Seminarium dla dzieci WIEM CO JEM
organizator:         Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
                               Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu
miejsce:                sala konferencyjna 1, antresola, hala 1
 
10.30 – 15.00       IV Wojewódzki Konkurs Produktów Tradycyjnych TYGIEL SMAKÓW
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                hala 2
 
11.00                     Uroczyste otwarcie targów
miejsce:                                antresola, hala 1
 
12.00 – 13.30       Seminarium dla dzieci WIEM CO JEM
organizator:         Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
                               Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu
miejsce:                sala konferencyjna 1, antresola, hala 1
 
12.00 – 15.30     Konferencja „ Jak powstaje BIO?”
organizator:         BioKurier.pl
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
13.45 – 17.15       Międzynarodowa Konferencja
EKOLOGICZNE PRZETWÓRSTWO ŻYWNOŚCI – POPRAWA JAKOŚCI ORAZ OCHRONA ŚRODOWISKA
organizator:         IFOAM EU Group
miejsce:                sala konferencyjna 4 i 5 , antresola, hala 1
 
16.00                     Ogłoszenie wyników IV Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych TYGIEL SMAKÓW
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                antresola, hala 1
 
17.15                     Ogłoszenie wyników I Konkursu dla Uczniów Szkól Gastronomicznych TRADYCYJNE SMAKI REGIONU
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                antresola, hala 1

15 października (sobota)
 
 
10.00 – 12.00       Warsztaty dla dzieci PEJZAŻE SMAKÓW
prowadzenie:       Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
10.00 – 13.00      Warsztaty dla restauratorów dotyczące wykorzystania produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego
prowadzenie:       Adam Chrząstowski
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
10.00 – 17.00      OWOCOWA AKCJA RECYKLINGOWA
                               - zbiórka elektroodpadów i innych surowców wtórnych
organizatorzy:    MPO Łódź, Grupa Producentów Owoców ELITA, MTŁ Sp. z o.o.
miejsce:                parking przed halą 1

10.30 – 13.00       Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi, Departament Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich
miejsce:                sala konferencyjna 4, antresola, hala 1
 
10.30 - 11.00       Innowacyjna platforma ekotarg.pl dla producentów regionalnej żywności oraz dla wszystkich żyjących w zgodzie z naturą i poszukujących swoich Eko-dostawców
prowadzenie:       Karolina Granek - Grudeniewska Manager ds. Marketingu i PR, ekotarg.pl
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
11.00 – 12.00       Spotkanie grup producentów owoców i warzyw Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
11.00 – 14.30      szkolenie i warsztaty OBUDŹ ZMYSŁY KONSUMENTA w ramach projektu ECROPOLIS 
organizator:         Oddział Kujawsko - Pomorski Stowarzyszenia Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi
EKOLAND, SGGW  w Warszawie
miejsce:                sala konferencyjna 1, antresola, hala 1
 
11.30 – 13.30      OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM nt. ROLNICTWA WYSOKIEJ JAKOŚCI
organizator:         Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
-         Rolnictwo ekologiczne w świetle reformy WPR po roku 2013
-         Jakość żywności ekologicznej w świetle najnowszych badań
-         Plan działań dla rolnictwa ekologicznego
 
12.00 – 16.00      Seminarium PROMOCJA PRODUKTÓW LOKALNYCH
organizator:        Fundacja Klub Szefów Kuchni
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
12.00 13.00     Promocja produktu lokalnego w magazynach kulinarnych
prowadzenie        Paulina Kałka - redaktor naczelna Palce Lizać (Gazeta Wyborcza)
 
13.15 14.00      Audiowizualne formy promocji produktów lokalnych za granicą
prowadzenie:       Barbara Madey Good News PR
 
14.30 16.00     Panel dyskusyjny PRODUKT LOKALNY W MENU POLSKIEJ RESTAURACJI
udział biorą:         Izabella Byszewska, Gieno Mientkiewicz, Jerzy Pasikowski, Grzegorz Labuda
moderator:           Jacek Szklarek (Slow Food Polska)
 
13.00 – 15.00       Warsztaty dla dzieci CO ROBIĄ ZIOŁA… JAK MAJĄ WOLNE
prowadzenie:      Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
13.15 – 14.45      Pokaz kulinarny Rafała Targosza
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
14.00 – 15.30      Podsumowanie Konkursów Organizowanych przez MRiRW
                               oraz wręczenie nagród laureatom
organizator:         Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,
                               Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
-         Konkurs na Najlepsze gospodarstwo ekologiczne w roku 2011
-         Konkurs na najlepszą prace magisterską i doktorską z zakresu rolnictwa ekologicznego
-         Konkurs Wiedzy o rolnictwie ekologicznym dla uczniów szkół rolniczych
-         Konkurs na najlepszy projekt/inicjatywę mający na celu promocję regionu za pomocą produktu regionalnego lub tradycyjnego
 
15.00 – 16.00       NATURALNIE ETYKIETA - najnowsze trendy w etykietowaniu produktów 
prowadzanie:       Aniflex Sp.j.
miejsce:                sala konferencyjna 1, antresola, hala 1
 
15.00 – 18.00      Warsztaty dla restauratorów dotyczące wykorzystania produktów tradycyjnych i lokalnych z województwa łódzkiego
prowadzenie:       Adam Chrząstowski
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
15.15 – 17.00       Warsztaty dla dzieci JĘZYKI SMAKU
prowadzenie:        Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
16.00 – 16.30       Amarantus zboże XXI wieku
organizator:         Ekoprodukt
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1

16.30 – 18.00
     Ukryte GMO - zagrożenie dla certyfikowanych produktów ekologicznych
organizator:         Stowarzyszenie Producentów Żywności Metodami Ekologicznymi EKOLAND
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
16.30 – 18.00      Laboratorium smaku – SERY ZAGRODOWE
prowadzenie:       Gieno Mientkiewicz
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
koszt udziału w laboratorium 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 
16.30 – 18.00       Laboratorium smaku – ŚWIATOWE STANDARDY PIWNE A BROWARY REGIONALNE
prowadzenie:      Marek Suliga
miejsce:                 sala konferencyjna 1, antresola, hala 1 
 
 
 
16 października (niedziela)
 
10.00 – 12.00       TARGOWY DESER - DZIEŃ z SZARLOTKĄ
                               Szarlotkę pieką: Zespół Fabrykanci i Przedstawiciele Wystawców
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
10.00 - 12.00      Warsztaty dla najmłodszych - PYSZNE CIASTKA NIE DO ZJEDZENIA
                               - pieczenie glinianych ciastek
prowadzenie:       Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
10.00 – 15.00      OWOCOWA AKCJA RECYKLINGOWA
                               - zbiórka elektroodpadów i innych surowców wtórnych
organizatorzy:    MPO Łódź, Grupa Producentów Owoców ELITA, MTŁ sp. z o.o.
miejsce:                parking przed halą Expo

10.30 – 15.30      BIOBIZNES FORUM
miejsce:                sala konferencyjna 1, antresola, hala 1
Wstęp na BIOBIZNES FORUM na podstawie karty dla profesjonalisty lub zaproszenia na NATURA FOOD 2011
10.30 – 11.30      Jak ściągnąć klienta do sklepu ze zdrową żywnością
prowadzenie:       dr Marek Borowiński
11.45 – 13.15      ABC profesjonalnej sprzedaży w sklepie ekologicznym
prowadzenie:       Barbara Kwiatosz
13.30 – 14.00      Szczegółowe wymagania prawne znakowania żywności ekologicznej
prowadzenie:       Andrzej Szeremeta
14.15 – 15.30       Jak profesjonalnie układać towar na półce sklepowej, czyli ABC Visual Merchandisingu w sklepie ekologicznym
prowadzenie:       dr Marek Borowiński
 
10.30 – 16.00      BIOBIZNES FORUM 
miejsce:                sala konferencyjna 2, antresola, hala 1
 
10.30 – 11.30       Specyfika marketingu produktów żywności Premium. Jak przystąpić do opracowania i skutecznej realizacji Planu marketingowego?
prowadzenie:       Jarosław Utrata
11.30 – 13.00       E-commerce i social media - szansa czy zagrożenie dla rynku produktów ekologicznych w Polsce?
prowadzenie:       Michał Pawlik – analityk NaszaKlasa
13.00 – 14.30       Skuteczne wykorzystanie mediów społecznościowych w promocji swojej marki w sieci - jak komunikować się z blogerami, jak pozyskiwać ambasadorów marki w social media?
prowadzenie:       Maciej Budzich, blog.mediafun.pl
                14.30 – 16.00      Jak zaangażować 100tys fanów w 10 dni
prowadzenie:      Dawid Trzeciak, WeAreMedia
Wstęp na BIOBIZNES FORUM na podstawie karty dla profesjonalisty lub zaproszenia na NATURA FOOD 2011

11.00 – 12.30      Laboratorium smaku - SZYNKA POLSKA
prowadzenie:       Gieno Mientkiewicz, Zbigniew Kmieć - organizatorzy gruczeńskich warsztatów kulinarnych
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
koszt udziału w laboratorium 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 
12.30 – 14.00      Laboratorium smaku - OLIWY I OLEJE
prowadzenie:       Gieno Mientkiewicz, Zbigniew Kmieć - organizatorzy gruczeńskich warsztatów kulinarnych
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
koszt udziału w laboratorium 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 
 
12.30 – 14.00      Pokaz kulinarny Grzegorza Łapanowskiego
organizator:         MTŁ Sp. z o.o.
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
12.30 – 16.00       Warsztaty dla najmłodszych - SPORTOWCY TEŻ JEDZĄ WARZYWA.
                               Zajęcia z książką „Jem zdrowo i strzelam gole”
prowadzenie:       Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1
 
14.00 – 15.30      Laboratorium smaku - PIWA Z LOKALNYCH BROWARÓW
prowadzenie:       Gieno Mientkiewicz, Zbigniew Kmieć - organizatorzy gruczeńskich warsztatów kulinarnych
miejsce:                sala konferencyjna 3, hala 2
koszt udziału w laboratorium 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.
 
14.00 – 16.00       TARGOWY DESER - DZIEŃ z SZARLOTKĄ
Szarlotkę pieką : Aktorzy Teatru PINOKIO i Artyści Plastycy Artyści Plastycy ze Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki KAMIENICA 56
organizator:         Urząd Marszałkowski w Łodzi
miejsce:                strefa kulinarna, antresola, hala 1

Wydarzenia: