NaturalnaMedycyna

Wideokonsultacje

Szanowni Państwo

Duża ilość listów z całej Polski z prośbami o poradę skłoniła mnie do stworzenia

Gabinetu lekarskiego medycyny integracyjnej

„Przyjazna Medycyna On-Line”.

Porady odbywać się będą drogą wideokonsultacji przez

program Skype (nick bozenaryczkowska).

Termin porady zostanie ustalony indywidualnie drogą poczty elektronicznej na adres bozenaryczkowska@naturalnamedycyna.pl

w wygodnym dla pacjenta czasie, nie później niż w ciągu dwóch dni od daty zgłoszenia i przesłania scanów dostępnej dokumentacji medycznej. 

Pierwsza wideokonsultacja będzie trwała 1 godzinę,  w czasie której po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji zostanie, założona historia choroby raz uzyskacie państwo szczegółowe zalecenia obejmujące wytyczne żywieniowe i informacje o sposobie leczenia. Zalecone zioła wraz z receptą na pozostałe leki wyślemy pocztą po opłaceniu kosztów konsultacji przelewem na konto 81 1140 2004 0000 3202 7463 0833 lub za zaliczeniem pocztowym.

Koszt konsultacji pierwszorazowej wynosi 200 zł i obejmuje koszt uzyskanej porady oraz koszt ziół. Porady kolejne będą trwały 30 minut i opierały się na tych samych zasadach. Ich koszt wyniesie 100 zł i podobnie, jak w przypadku porady jednorazowej będzie obejmował koszt porady i ziół.   Oczywiście wideokonsultacje przez internet mają swoje ograniczenia. Bez badania pacjenta nie można leczyć chorób ostrych, gdyż ocena stanu klinicznego ma w tych przypadkach fundamentalne znaczenie.

Wideokonsultacje są skierowane przede wszystkim do pacjentów, cierpiących na choroby, bądź dolegliwości przewlekłe lub przewlekle nawracające oraz nowotwory. W przypadkach nowotworów i nadciśnienia tętniczego, cukrzycy oraz bólów kręgosłupa i stawów proponuję dodatkowe leczenie na weekendowych warsztatach terapeutycznych. Wynika to z potrzeby zastosowania w tych przypadkach wszystkich zasad leczenia integracyjnego dla osiągnięcia uzyskania zadawalających efektów terapii.

Każdy chory będzie miał założoną indywidualną historię choroby, dostępną wyłącznie dla mnie i dla niego. Będą tam przechowywane wyniki badań lekarskich, dane z podanego przez pacjenta wywiadu chorobowego oraz zalecenia lekarskie. W czasie leczenia konieczny jest stały kontakt telefoniczny ze mną (500 055 358). Konsultacje telefoniczne w trakcie leczenia choroby są bezpłatne.

Ponadto pacjenci

Gabinetu Lekarskiego Medycyny Integracyjnej

„Przyjazna Medycyna – On Line”,

 podobnie , jak pacjenci Gabinetu Lekarskiego Medycyny Integracyjnej

 „Przyjazna Medycyna”

mają 20% zniżkę w prowadzonych przeze mnie weekendowych warsztatach terapeutycznych na Mazurach Garbatych.

Dr Bożena RyczkowskaInstrukja wypełniania formularza:
Formularz składa się z trzech części.
1. Dane osobowe. (niezbędne dla późniejszego kontaktu oraz założenia karty pacjenta)
2. Wstępny wywiad + dołączenie posiadanych wcześniejszych rozpoznań, kserokopii kart hospitalicji. (niezbędne dla sprecyzowania dolegliwości w części trzeciej formularza)
3. Wypełnienie formularza dotyczącego głównych objawów dolegliwości.