NaturalnaMedycyna

Wydarzenia

Wydarzenia

- Kurs homeopatii dla mam -GORĄCZKA

Pierwszy wykład z serii spotkań dotyczących pierwszej pomocy w pospolitych dolegliwościach będzie dotyczył tematu GORĄCZKI.

Wydarzenia: 

- Wykład pt.: "Żywienie matek karmiących piersią"

Okres ciąży jest niezwykle ważny dla matki. Natura daje nam 9 miesięcy na uwolnienie się od dolegliwości, które będą miały potencjalnie istotny wpływ na zdrowie dziecka.

Wydarzenia: 

- Wykład pt:" Szczepić? Nie szczepić?"

Serdecznie zapraszamy na wykład pt.: „Szczepić? Nie Szczepić?” dr Bożeny Ryczkowskiej.

Aktualności: 
Wydarzenia: 

- Kurs homeopatii dla mam

Kolejną spotkanie kursu pierwszej pomocy w pospolitych dolegliwościach będzie dotyczyło KATARU I CHORÓB ZATOK. Dowiecie się też państwo, jak uwolnić się trwale od KATARU SIENNEGO? Jakie leki homeopatyczne i roślinne zastosować, żeby nie dopuścić do pokataralnych, infekcyjnych powikłań?

Zapraszam na godzinne spotkanie o godz. 19.00 we środę, 8.05.2013 na ul. Koprzywiańską 37 do gabinetu Przyjazna Medycyna.

Wydarzenia: 

- EKOporadnia

Pierwsza w Polsce EKOporadnia dla dzieci!

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu. Aby taka Ekoporadnia powstała potrzebujemy zebrać około 100 pacjentów. Rodziców, którzy będą chcieli należeć do Ekoporadni prosimy o przesłanie takiej informacji pod adres: marketing@naturalnamedycyna.pl. Planujemy aby Ekoporadnia dla dzieci ruszyła jeszcze w tym roku!

Oferujemy szczepienia według indywidualnego programu, stały telefoniczny i mailowy kontakt z lekarzem, wykłady edukacyjne dla rodziców oraz rodzinne wyjazdy  terapeutyczne na Mazury. Będzie to miejsce, w którym profilaktyka zdrowia będzie priorytetem w opiece nad dzieckiem. Rzecz w tym, żeby nie skupiać się wyłącznie na leczeniu, ale również na zapobieganiu chorobom. Stąd program edukacyjny skierowany do rodziców, w którym skupimy się na żywieniu, reagowaniu na wczesne symptomy chorób, doraźnym stosowaniu leków homeopatycznych.

Wydarzenia: 

- KULTURA i NATURA. STOP GMO! OCALIĆ POLSKIE NASIONA !

ALARM! dla WSZYSTKICH, którym bliskie są hasła "KULTURA i NATURA. STOP GMO! OCALIĆ POLSKIE NASIONA"

JEŚLI NIE CHCESZ BYĆ ZMODYFIKOWANY, DZIAŁAJ TERAZ!

Wydarzenia: 

- Natura Food - szczegółowy program impezy

W dniach 14 - 16 października Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na IV edycję Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD, najważniejszą krajową imprezę dedykowaną żywności ekologicznej i naturalnej. Oficjalnym partnerem targów jest Grupa IFOAM EU, europejska struktura Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wydarzenia: 

- UWAGA! POLSKA ŻYWNOŚĆ SKAŻONA RAKOTWÓRCZYMI GENAMI. APEL DO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA.

1  lipca  posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, różnorodności biologicznej, polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego. Uwolnienie genetycznie zmodyfikowanych organizmów do naturalnego środowiska jest procesem nieodwracalnym, a współistnienie ich z tradycyjnymi uprawami NIEMOŻLIWE. Nikt nie będzie miał wyboru - ani rolnicy, ani konsumenci - jeśli nastąpi skażenie naszych pól, tak jak ma to miejsce np. w USA czy Kanadzie. Zostaniemy skazani na żywność, która powoduje alergie, niepłodność, choroby nowotworowe i oporność na antybiotyki. Skorzystają na tym TYLKO ponadnarodowe korporacje.

Wydarzenia: 

Strony